•Wybierz to, co najlepsze•

Kariera

AKTUALNE OFERTY PRACY:
technolog
technolog

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych oraz delegowanie obowiązków,
  • Szkolenie nowych pracowników,
  • Nadzór nad właściwym i bezpiecznym użytkowaniem maszyn,
  • Opracowywanie planów produkcyjnych,
  • Bieżące raportowanie wyników pracy swojej pracy,
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów technologicznych.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku technologa mile widziane  (technolog produkcji, kierownik produkcji), preferowane w branży mięsnej,
  • Wykształcenie wyższe w kierunku (technologia  żywności, technologia mięsa,
  • Bardzo dobra znajomość wymagań norm żywnościowych, systemu HACCP oraz polskiego i unijnego prawa żywnościowego,
  • Znajomość języka obcego,
  • Umiejętność kierowania zespołem,
  • Obsługa komputera i MS Office,
  • Umiejętność raportowania wyników.

Oferujemy

  • Praca w miłej atmosferze,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Doskonałe narzędzia i warunki pracy.

więcej zwiń
praca
Pracownik Działu Garmażerii

Opis stanowiska:

-przygotowywaniu potraw,

- dbałość o czystość i higienę w miejscu pracy,

- dbałość o zamówienia i racjonalne wykorzystanie produktów.

Wymagania:

-wykształcenie średnie

-doświadczenie w gastronomii,

-kreatywność, zamiłowanie do gotowania,

-dobra organizacja pracy,

-duża motywacja do pracy, pracowitość i zaangażowanie,

-przestrzeganie standardów i zasad pracy obowiązujących w firmie,

-wysoka kultura osobista,

-uczciwość, odpowiedzialność.

Oferujemy:

-stabilne warunki zatrudniania,

-atrakcyjne warunki płacowe,

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

-możliwość rozwoju zawodowego,

więcej zwiń
praca
kasjer-sprzedawca

Oczekiwania

-doświadczenie w sprzedaży i obsługa klienta

-odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość

-entuzjazm i zaangażowanie

-dyspozycyjność (praca na zmiany i weekendy)

Oferujemy

-pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-przyjazną atmosferę

więcej zwiń
Szukasz pracy?

wypełnij poniższy formularz, załącz dokumenty
aplikacyjne (cv i list motywacyjny).

Imię
Nazwisko
Stanowisko
Aktualne oferty
Wykształcenie
Języki
polski
rosyjski
niemiecki
angielski
CV
LIST MOT.